Archiwum z: » Listopad, 2008 «

piątek, Listopad 07th, 2008 | Autor:

Z wielką przyjemnością chciałam Wam polecić niezwykłe wahadła konstrukcji Józefa Baja, który jest znanym zarówno w Polsce jak i za granicą konstruktorem i wytwórcą wahadeł. Jego wahadła używane są dosłownie na całym świecie. Są cenione jako narzędzie badawcze i terapeutyczne ze względu na swoją wysoką czułość, dużą skuteczność działania i niezawodność. Wielu ludziom przywróciły zdrowie a nawet ocaliły życie. Warszawski konstruktor posiada w domu mnóstwo podziękowań od ludzi, którzy je stosują.

“Przeprowadzono kiedyś eksperyment. Partię wahadeł (…) Józefa Baja celowo przemieszano z wahadłami innych wytwórców i przesłano do wypróbowania do kilku znanych i cenionych polskich radiestetów. Ich zadaniem było przetestować nadesłane wahadła i gorsze odesłać z powrotem. Okazało się, że wszystkie wahadła warszawskiego konstruktora ocenione zostały jako najlepsze. Wielu użytkowników jego sprzętu powiada, że wytworzone przez pana Józefa Baja wahadła posiadają “duszę” i to ona nadaje im ogromną moc i skuteczność, i że w tych kawałkach drewna i metalu zostało “zaklęte dobro” (za pracownią Baj).

Ich profesjonalizm wynika z kilku czynników:

  • są wykonywane przez radiestetów, którzy posiadają wysokie predyspozycje rediestezyjne
  • są starannie wykonane, wzorowane na sprawdzonych kształtach wahadeł m.in z Egiptu
  • osoby, które je tworzą nie pozostawiają na nich swojej energii, co sprawia, że ich wibracje są czyste

W pracowni Baj powstają różne grupy wahadeł:

1. Wahadła lecznicze o bardzo dużej wartości w zakresie terapii energetycznej, których pojawienie się otworzyło nowy rozdział w radiestezji. Będą to:

  • Wahadła z pierwiastkami życia, w których znajdują się wkłady danego mikroelementu. Umożliwiają one sprawdzenie poziomu danego pierwiastka w ogranizmie (lub w produktach spożywczych). W przypadku jego braku za pomocą wibracji nadawanych przez wahadło nasyca się organizm daną substancją.
  • Wahadła z wkładem preparatów medycznych i ziół, zwane “medycyna naturalna”, które mają działanie lecznicze, wzmacniające, tym samym łagodzą szereg dolegliwości. Oprócz znanych od bardzo dawna substancji takich, jak szeń-szeń, propolis czy mumio mamy również wahadła z ziołami znad Amazonii, które rozpropagował w naszym kraju misjonarz Edmund Szeliga. Każdy na pewno słyszał o słynnej Vilcacorze, której silne działanie lecznicze jest potwierdzone medycznie, również w przypadku najcięższych chorob typu nowotworowego.

2. Wahadła egipskie:

  • Izis – wahadło o wszechstronnym zastosowaniu o bardzo wysokiej czułości radiestezyjnej. Swoim kształtem symbolizuje Krzyż Życia i nawiązuje do formy nadanej mu przez starożytnych Egipcjan
  • Karnak – niezmiernie czuły nadajnik i odbiornik wszelkiego rodzaju promieniowań. Stanowi dokładną kopię wahadła wykonanego z piaskowca odkrytego w sarkofagu w Dolinie Królów. Nosi nazwę miejscowości w Górnym Egipcie, największego obiektu sakralnego starożytnego Egiptu – Świątyni Amana.
  • Ozyrys – wahadło emituje kolor szary (zieleń ujemną) o dużym natężeniu, dlatego może być używane do leczenia schorzeń nowotworowych oraz na tle wirusowym i bakteryjnym. Jest zalecane doświadczonym radiestetom.

3. Wahadła proste (stożkowe, kuliste, UFO) – również o wszechstronnym zastosowaniu – służą do diagnozy, prac badawczych oraz poszukiwawczych.

4. Wahadła Uniwersalne – zaliczane są do specjalistycznego sprzętu i polecane osobom z doświadczeniem radiestezyjnym. Leszek Matela – wybitny polski radiesteta – twierdzi, że “modele wahadła uniwersalnego Józefa Baja są najlepsze ze wszystkich dziś dostępnych i to nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Jego sprzętem posługują się radiesteci na wszystkich kontynentach.

Kategoria: Nowe produkty  | Tagi: