Archiwum z: » Kwiecień, 2008 «

poniedziałek, Kwiecień 28th, 2008 | Autor:

Pieczęć 7 Archaniołów.

Anioły są obecne w naszej kulturze i religii od zawsze, stworzone z boskiej miiłości generalnie stanowią uosobienie wysokich energii i pewnych wartości, choć niektóre anioły z urzędu otrzymały konkretne moce i predyspozycje i w hierarchii anielskiej są uważane za ważniejsze. Ta medytacja odwołuje się właśnie do nich, wzywając ich po imionach zapisanych w Kabale.

Polecamy ją tym, którzy poszukują kontaktu z Aniołami. Medytacja przywołuje anielskie istoty, stwarza możliwość nawiązania z nimi realnego kontaktu, otrzymania informacji, pomocy lub ochrony. Dzięki niej łatwiej nauczyć się odbierać ich obecność, wyczuwać ich energie.

Każdy może przywołać te istoty obdarzone ogromną mocą i mądrością, których zakres wpływów trudno nawet przewidzieć.

środa, Kwiecień 09th, 2008 | Autor:

Pierwsza z nich przeznaczona jest dla osób chcących stworzyć związek, to “Medytacja otwartości na idealnego partnera” w formie płyty CD. Absolutna nowość na rynku i bardzo udany debiut Kingi Roszczyniały. Jak sama pisze o sobie “Z racji tego, że sama stworzyłam i na co dzień żyję w harmonijnym i spełnionym związku miłości, czuję się w pełni kompetentna, by pomagać i wspierać innych w otwieraniu się na to, co w tym temacie Bóg ma dla nich najlepszego.”

I taka właśnie jest ta płyta – poparta własnym doświadczeniem. Pełne ciepła medytacje, otwierające serce prowadzą nas ku otwartości i pewności stworzenia idealnego związku pełnego miłości, bliskości i spełnienia.

Druga pozycja to nie do końca nowość, ale wznowienie wydania po bardzo długiej nieobecności na rynku. Chodzi o książkę “Żyjąc wśród himalajskich mistrzów” – Swamiego Ramy.

Moim zdaniem to jedna z najlepszych książek w tematyce rozwoju duchowego. Mimo że napisana przez człowieka Indii, ale językiem zrozumiałym dla Zachodu, przekłada nauki starowedyjskie na nasz grunt.

Każdy z moich znajomych, którzy czytali tę książkę, był nią oczarowany. Ma posmak prawdziwej duchowości, czasami ma się wrażenie, że to jakaś bajka, kiedy czyta się o mocach duchowych i cudach, których dokonywali ci mistrzowie.

Mamy też nowe gadżety ezoteryczne ;) , mianowicie dzwonki wietrzne i łapacze snów.

To bardzo praktyczna rzecz, może służyć jako ozdoba, a jednocześnie reguluje w pomieszczeniu przepływ energii, zwanej przez chińczyków chi. Są jednym z najczęściej używanych remediów w feng shui.

Dzwonki są różnej wielkości, w różnych stylach, drewniane i metalowe, więc na pewno uda się dobrać coś pasującego do własnego mieszkania.

Kategoria: Nowe produkty  | Tagi: