Archiwum z: » Luty, 2008 «

czwartek, Luty 14th, 2008 | Autor:

Jeśli nie udało Ci się stworzyć satysfakcjonującego związku dotychczas oznacza to przeszkody w umyśle – kompleksy, lęki, poczucie niezasługiwania albo chaos w Twojej głowie, powodujący, że nie wiesz, czego chcesz.

Te przeszkody można usuwać z umysłu metodą Huny na zasadzie uzdrawiania duchowego. Połącz się w medytacji ze swoim Wyższym Ja i poproś o usunięcie wszelkich przeszkód ze swojego umysłu i energetyki w stworzeniu najbardziej harmonijnego, szczęśliwego związku. Im lepszy masz kontakt ze sobą i swoim Wyższym Ja, tym wyraźniej będziesz czuł działanie tej modlitwy. Jeśli masz słaby kontakt możesz nic nie poczuć, co nie znaczy, że ta modlitwa nie będzie działać.

Następnie medytuj tak długo aż doprowadzisz swój umysł do stanu czystości, kiedy będzie w nim cisza i będziesz czuł spływającą boską energię. Powtarzaj afirmację co jakiś czas: „Niechaj w moim życiu zmaterializuje się Boski Plan odnośnie związku partnerskiego” albo „Przyjmuję do mojego życia partnera / partnerkę zgodną z Boskim Planem na moje życie.”

Skupiaj się na swoim sercu albo na czakrze korony, właściwy stan energii, który pomoże przyciągnąć odpowiednią osobę to czyste uczucia miłości, radości, poczucia spełnienia i harmonii. Jeśli uda Ci się poczuć je w sobie, bądź pewny, że jesteś na dobrej drodze do swojego celu.

Być może nie od razu uda Ci się stworzyć związek swojego życia. To tez jest w porządku. Związki pośrednie są korzystne dla nas, ponieważ w każdym możemy się czegoś nauczyć, związek jest dokładnym odbiciem naszego wnętrza i pokazuje nam, w którym miejscu znajdujemy się w naszym planie życia.

Aby pogłębić moc swojej modlitwy możesz wykorzystać gotową już płytę „Huna – skuteczna modlitwa”, na której słowa oraz podkład muzyczny zostały tak skomponowane, by połączenie z Wyższym Ja i wykonanie modlitwy stały się proste, łatwe i skuteczne.

Polecam również „Medytacje miłości” Leszka Żądło jako przygotowanie, które pomoże oczyścić czakrę serca i odblokować ją na nowe, czyste przepływy energii i miłości.