Archiwum z: » Grudzień, 2007 «

piątek, Grudzień 14th, 2007 | Autor:

Oddajemy Wam piękne kolorowe karty z elfami.

Te istoty z niewidzialnego świata niegdyś były bliżej człowieka, ale wraz z utratą przez ludzi kontaktu ze sobą i naturą stawały się coraz bardziej niedostępne. Ich zadaniem w planie boskim jest współtworzenie Ziemi i zachowywanie równowagi na niej.
Pochodzą z podobnego poziomu sferycznego co anioły.

Postrzegane są przez jasnowidzących jako efemeryczne i nieco płochliwe, ale z którymi jednak można nawiązać kontakt.

Autorka Tiziana Mattera dzięki silnej już od dziciństwa więzi z naturą posiadła zdolność komunikacji z tym światem. Pozostając z nim w harmonii daje nam przekaz poprzez bajeczne, zaczarowane obrazy i piękne opisy.

Kategoria: Nowe produkty  | Tagi:
piątek, Grudzień 07th, 2007 | Autor:

Od dziś mamy u nas również olejki eteryczne. Wybraliśmy olejki Dr Beta.

Trochę czasu minęło zanim zdecydowaliśmy się na nie. Kiedy pojawił się pomysł na olejki zakupiłam produkty różnych firm do testów.

Sprawdzałam intensywność zapachu, jego trwałość, skuteczność oddziaływania. Mój dom wypełnił się przeróżnymi zapachami :) .

Olejki Dr Beta najbardziej mi odpowiadały, moim zdaniem są najlepsze, ponadto w 100 % naturalne.

Oprócz jednoskładnikowych olejków oferujemy również ich mieszanki, tak zwane Vapomixy. Specjalnie dobrane lotne substancje mają za zadanie poprawiać samopoczucie, usuwać zmęczenie, łagodzić stres, zresztą zobaczcie sami.

Zachęcam Was do eksperymentowania z inhalacjami, kąpielami, masażami z dodatkiem olejków. Niewielkim nakładem finansowym można sobie sprawić dużo przyjemności, zrelaksować się oraz złagodzić różne schorzenia.

Aby dowiedzieć się więcej o właściwościach olejków eterycznych, ich stosowaniu w różnych dolegliwościach odsyłam Was do tych artykułów.

Kategoria: Nowe produkty  | Tagi:
piątek, Grudzień 07th, 2007 | Autor:

“Ethnic Dream Voyage”

Łagodna, ale jednocześnie dynamiczna. Doskonale relaksuje. Przeczytajcie opis przybliżający charakter tej muzyki oraz posłuchajcie jej próbek.

Czakra Gardła – Żywioł Eter

Społeczeństwa kultury zachodu mają bardzo poblokowane czakry gardła, wynika to ze specyficznego wychowania, które hamuje spontaniczność, bycie sobą i narzuca szereg ograniczeń. To wszystko właśnie kumuluje się na czakramie gardła.

Płyta ta, za pomocą odpowiednio dobranych dźwieków pomaga oczyścić i zharmonizować ten ośrodek energii. Zapraszam do posłuchania fragmentów utworów.

piątek, Grudzień 07th, 2007 | Autor:

1. “Podręcznik spełniania życzeń” Bärbel Mohr

Jeśli przymierzacie się do kreacji samochodu, mieszkania, partnera czy czegokolwiek innego, co powstało jako marzenie, polecam Wam tę książkę. Zawiera zaskakujące w swojej prostocie rady i przepisy, pomaga połączyć się z wewnętrzną mądrością podczas określania swoich celów i ich realizacji.

2. “Wielkie wyzwanie” Osho

Osho, wielki mistyk naszych czasów, poprowadzi Cię po istotnych duchowych i życiowych zagadnieniach bazując na swoim wewnętrznym wglądzie.
Postawi przed tobą lustro pełnego, odważnego życia, w którym będziesz mógł się przejrzeć.

Jak zwykle zaskakuje, pokazuje nowe perspektywy czasami w przewrotny sposób.

3. “Prawa umysłu. Myśli kształtują życie” Joseph Murphy

Kolejna książka mistrza pozytywnych inspiracji, który z właściwą sobie charyzmą pastora pragnie natchnąć nas wiarą, mocą i chęcią do działania – zmiany czegoś w życiu. Jak na pastora prezentował rewolucyjne podejście do Boga, zaprzeczając jego karzącemu wizerunkowi i człowieka, przedstawiając go jako boską istotę. Ludziom tego właśnie było trzeba, na jego wykłady w kościele przychodziło około 1500 osób w każdą niedzielę.

Mam duży sentyment do Murphiego, na początku mojej przygody z rozwojem trafiłam na jego “Potęgę podświadomości”, która otworzyła mi oczy na wiele spraw i możliwości mojego umysłu.