Archiwum z: » Listopad, 2007 «

środa, Listopad 21st, 2007 | Autor:

Magda od nas wpadła na pomysł, by sprzedawać również rzemienie i sznurki w Ezosferze. Jak stwierdziła – Klient mógły nabyć od razu komplet – wisior i rzemień.

Także idąc tym tropem dodaliśmy do naszej oferty rzemienie indyjskie pierwszego gatunku.

Rzemienie są naprawdę ładne – z nabłyszczanej skóry, okrągłe, zakończone efektownym srebrnym zapięciem.

Są doskonałym nośnikiem dla szerokiej gamy wisiorów.

Oprócz rzemieni dodalismy również wstążki .

Delikatnie mieniące się szyfonowe wstążki również stanowią eleganckie podkreślenie wisiorów.

Na razie rzemienie i wstążki są tylko w jednym kolorze – czarnym. W przyszłości nam nadzieję, będziemy oferować również inne kolory.

Kategoria: Nowe produkty  | Tagi:
wtorek, Listopad 20th, 2007 | Autor:

W połowie listopada debiutowała u nas książka Sekret (The Secret) poprzedzona głośnym filmem o tym samym tytule, o którym dyskusje odbiły się szerokim echem na wielu forach ezoterycznych.

Treść książki jest generalnie tożsama z filmem, choć nieco głębsza, także jeśli ktoś nie oglądał albo oglądał, ale chce mieć również wersję na papierze, to zachęcam do kupna.

Podstawowe przesłanie książki brzmi: każdy posiada moc umysłu i jej używa, tylko nie każdy o tym wie;)

Książka przedstawia wiedzę o prawach umysłu – jego sile wyobraźni, przyciągania zdarzeń, osób, rzeczy. Wszystko zaprezentowane w przystępny, prosty sposób, z przykładami silnie oddziaływującymi na wyobraźnię i mocno motywującymi jednocześnie.

Dla mnie dodatkową wartością jest podkreślenie, że kreacja powinna się odbywać w porozumieniu z Siłą Wyższą. Czyli nie na zasadzie – taką mam zachciankę, więc to zdobędę – tylko – niech przyjdzie rozwiązanie zgodne z Najwyższym Dobrem. To duchowy element odwołujący się do tradycji Huny.

Książka stała się bestesellerem w największej światowej księgarni internetowej Amazon.