Archiwum z: » Luty, 2007 «

czwartek, Luty 15th, 2007 | Autor:

Mamy już najnowszą płytę ze styczniowych zajęć Rocznej Szkoły Regresingu Leszka Żądło: Odkrywanie talentów karmicznych. Dzięki tej płycie dowiecie się jak odkryć swoje ukryte zdolności, umiejętności nabyte w poprzednich wcieleniach, oraz jak skutecznie i sensownie wykorzystać swoje zasługi karmiczne.

Polecam też inne, niedawno wydane i aktualnie bardzo popularne CD Nerwice i depresje. To coś dla wszystkich doświadczających wewnętrznego konfliktu, rozdarcia pomiędzy tym “co chcę”, “czego pragnę” a tym “co powinienem”, “co muszę”. Dzięki tej płycie dowiecie się jak rozpoznać wzorce nerwicy i depresji oraz jak się od nich uwolnić by w końcu zacząć żyć pełnią życia.

poniedziałek, Luty 05th, 2007 | Autor:

Wczoraj w nocy, po kilku tygodniach zmagań, udało się wreszcie przenieść Ezosferę na nowy serwer. Przynajmniej tę najważniejszą część (blog jeszcze jest na starej maszynie, ale też zostanie przeniesiony w najbliższych dniach).

Dzięki temu, zauważycie teraz dwie nowe rzeczy:

  • Strona działa szybciej. Jakieś kilka razy! :)
  • Nie ma już tych uciążliwych błędów (nr 500), które poprzednio jak plaga nękały nas wszystkich.

Dodatkowo, ponieważ serwer jest w całości nasz, nie powinny się już powtórzyć takie sytuacje jak na początku roku, kiedy strona była nieczynna przez 5 dni.

Mam nadzieję, że teraz korzystanie z Ezosfery będzie dużo przyjemniejsze.

Kategoria: Ogólne  | Tagi: