Archiwum z: » Styczeń, 2007 «

czwartek, Styczeń 18th, 2007 | Autor:

Mamy już w sklepie 5 nowych płyt DVD z filmami z wykładów Rocznej Szkoły Regresingu Leszka Żądło. Konkretnie są to:

Jesteśmy teraz jedynym miejscem — zarówno w sieci jak i poza nią — gdzie można znaleźć wszystko co Leszek napisał (książki i darmowe artykuły), powiedział (medytacje i nagrania audio z RSR) lub… wygestykulował ;) (filmy DVD). A w najbliższych miesiącach, razem z Leszkiem, szykujemy dla Was kolejne niespodzianki.

środa, Styczeń 03rd, 2007 | Autor:

Jak zauważyliście, w Nowy Rok wkroczyliśmy z kilkudniową awarią Ezosfery. Spowodowało ją zaskakujące niedbalstwo firmy, która utrzymuje nasz serwer (amerykański DreamHost.com). Na razie udało się uruchomić stronę korzystając ze sztuczki wymyślonej przez znajomego z Wykop.pl, borykającego się z tym samym problemem, ale i tak jej działanie może nie być idealne.

Żeby zapobiec takim problemom w przyszłości, zdecydowałem się wygospodarować pieniądze na własny, dedykowany serwer. To dużo droższe i bardziej skomplikowane rozwiązanie, ale mam nadzieję, że dzięki temu unikniemy sytuacji z tego rodzaju awariami. Dodatkowym i ważnym plusem będzie to, że Ezosfera będzie działać dużo szybciej niż poprzednio.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to przesiadka na nowy serwer powinna być możliwa jeszcze w tym miesiącu. A tymczasem pozdrawiam Was serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Kategoria: Ogólne  | Tagi: