Archiwum z: » Listopad, 2006 «

środa, Listopad 29th, 2006 | Autor:

Strajk listonoszy na razie się uspokaja. Poczta chwilowo wróciła do pracy i wczoraj można już było nadawać paczki. Jeśli uda się im wszystkim porozumieć, to być może za kilka dni sytuacja wróci do normy. Trzymam kciuki.

A tymczasem w Ezosferze rozszerzamy ofertę o zupełnie nowe produkty. Właśnie przed chwilą wzbogaciliśmy się o:

  • naturalne kadzidła w postaci suszu, do palenia w kadzielnicach
  • talizmany i amulety z zupełnie nowej oferty na rynku

Kadzidła robi znana warszawska wróżka Oktawia. Dokłada wielkich starań, żeby były najwyższej możliwej jakości a jej przywiązanie do detali naprawdę mi zaimponowało. Surowce sprowadza z egzotycznych miejsc, a jeden z nich to ponoć wyjątkowo silny afrodyzjak. To naprawdę niezwykłe i ekskluzywne kadzidła. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

A wspomniane talizmany i amulety pochodzą z kolekcji autorstwa Marcina Burgera, również Warszawiaka, artysty, znawcy Feng Shui i run. Spora część z nich to nowości, które dopiero niedawno pojawiły się na rynku. W naszej ofercie znajdziecie talizmany runiczne, celtyckie, słowiańskie i inne. Zapraszam.

piątek, Listopad 24th, 2006 | Autor:

Jak pewnie większość z Was się orientuje, Poczta Polska strajkuje. Zaczęło się niepozornie, ale z każdym dniem problem się nasila. Dzisiaj doszło już do tego, że prawie wszystkie urzędy pocztowe w Warszawie są zamknięte i nie przyjmują przesyłek.

Sytuacja oczywiście ogromnie komplikuje sprawy w Ezosferze. Po pierwsze, dostawy towarów do nas (przynajmniej te, które nie idą kurierem) utykają gdzieś w drodze, w najlepszym wypadku mocno się spóźniając. Po drugie, towary, które wysyłamy klientom spotyka podobny los. Nie wiem jeszcze jak wielka jest skala problemu, więc proszę piszcie na adres sklep@ezosfera.pl jeśli nie otrzymaliście jeszcze wysłanej od nas przesyłki. Będziemy zbierać informacje i interweniować kiedy tylko pojawi się możliwość.

Mam nadzieję, że sytuacja wkrótce się poprawi i wszystko wróci do normy. A na gwiazdkę życzę nam wszystkim jakiejś solidnej alternatywy dla Poczty Polskiej. Pierwsze jaskółki już się pojawiają (InPost.pl), więc jest nadzieja.

Dla zainteresowanych, linki do dodatkowych informacji na temat strajku:

Kategoria: Ogólne  | Tagi:
czwartek, Listopad 09th, 2006 | Autor:

Dzisiaj mam dobre i złe wieści.

Dobre są takie, że właśnie dodałem 40 nowych płyt z nagraniami wykładów Rocznej Szkoły Regresingu prowadzonej przez Leszka Żądło. Wszystko znajdziecie w katalogu, w dziale “Wykłady Szkoły Regresingu“. Wstępna partia tych płyt (na razie tylko po jednym egzemplarzu) jest już w naszym magazynie, więc pierwsze zamówienia zrealizujemy w ciągu 24 godzin. Kolejne dostawy — wkrótce.

Aha… płytki nagrane są w formacie MP3 (więc będziecie do nich potrzebować albo komputera albo odtwarzacza, który potrafi taki format odczytać). Dzięki takiemu rozwiązaniu, udało się na nich zmieścić ogromne ilości materiału — nawet do 8 godzin!

Natomiast jeśli chodzi o gorsze wieści, to mamy chwilowe braki w książkach. Nasz główny dostawca przenosi właśnie magazyn z jednego miasta do drugiego i w związku z tym mają ogromne dziury w asortymencie. Wszystko powinno wrócić do normy w ciągu 2 tygodni, ale aktualnie duża część książek w naszym katalogu jest niestety niedostępna. Na szczęście te najlepsze (moim skromnym zdaniem) dostajemy bezpośrednio od wydawców, więc ich nie zabraknie!