Archiwum z: » Sierpień, 2006 «

poniedziałek, Sierpień 28th, 2006 | Autor:

Oddaję w Wasze ręce kolejną nowość w Ezosferze. Użytkownicy zarejestrowani w sklepie mogą już zamieszczać na swoich stronach artykuły.

  • Każdy może dodać dowolną ilość artykułów.
  • Sam decydujesz o tym co i kiedy dodać. Artykuły publikowane są natychmiast, nie musisz czekać w żadnych kolejkach.
  • Nie musisz znać HTMLa, żeby dodawać własne teksty. Możliwości edycji są bardzo bogate, ale formatowanie jest bajecznie proste. Oto krótka ściągawka.
  • Artykuły można grupować w kategorie tematyczne.
  • Dostępny jest też widok chronologiczny (tak, żeby łatwo można było dojść co kiedy zostało dodane). Dodatkowo, na Twojej stronie wyświetlane są nagłówki 10-ciu ostatnich artykułów.
  • Wkrótce dojdzie możliwość komentowania artykułów przez innych użytkowników oraz automatyczne informacje na głównej stronie o świeżo dodanych artykułach.

Leszek Żądło jest pierwszym, który skorzystał z tego systemu. Przeniósł właśnie na Ezosferę ponad 220 swoich artykułów (zarówno starszych jak i zupełnie nowych). Zapraszam na jego stronę pod adresem www.ezosfera.pl/leszek. Tutaj też, w przyszłości, znajdziecie jego kolejne artykuły (jak tylko je Leszek napisze ;) ).

Zapraszam wszystkich posiadających własne ezoteryczne teksty do ich publikowania na Ezosferze.

czwartek, Sierpień 24th, 2006 | Autor:

Ezosfera wzbogaciła się o pełną ofertę płyt CD i kaset magnetofonowych wydawnictwa Victor 11. Znajdziecie wśród nich muzykę relaksacyjną, etniczną i terapeutyczną oraz afirmacje i medytacje. Wkrótce będą też dostępne próbki utworów z wybranych płyt.

czwartek, Sierpień 10th, 2006 | Autor:

Dzisiaj wielki wysyp nowych książek w Ezosferze — dodaliśmy 343 tytuły z oferty naszych nowych dostawców. W następnych dniach będziemy na bieżąco dodawać kolejne pozycje, więc zaglądajcie do nas.

czwartek, Sierpień 03rd, 2006 | Autor:

Tak jak obiecałem, dzisiaj pierwsza porcja nowych możliwości sklepu.

Opinie i oceny dla produktów

Dosyć standardowa rzecz. Na każdej stronie produktu znajdziecie sekcję z opiniami użytkowników oraz link “dodaj swoją opinię”. Po kliknięciu pojawi się formularz i dalej wszystko powinno być jasne. Ocena produktu jest średnią arytmetyczną wszystkich opinii na jego temat.

Aha, dodawać opinię mogą tylko osoby zarejestrowane (zalogowane) w Ezosferze.

Strony domowe

To już coś ciekawszego. Każdy zarejestrowany użytkownik dostaje w Ezosferze własną stronę domową. Na niej, domyślnie, prezentowane są wszystkie opinie jego autorstwa. Ale to nie wszystko. Stronę można rozbudować i spersonalizować dodając między innymi:
- zdjęcie
- informacje o sobie
- ulubione linki (wraz z opisami)
- lokalizację
- dane kontaktowe

Wszystko to można ustawiać w menu “Twoje konto” -> “Twoje dane”

Strona domowa tworzona jest automatycznie i ma bardzo prosty do zapamiętania adres. Dla przykładu: przy rejestracji użytkownika “Anna Ziółkowska”, strona będzie miała adres: www.ezosfera.pl/anna-ziolkowska. Później można go jeszcze dowolnie zmienić (np. na www.ezosfera.pl/ania, o ile ktoś inny nie zajął jeszcze takiej nazwy), ewentualnie zupełnie skasować stronę.

Na dzisiaj to już wszystko, a wkrótce kolejne nowości. Do usłyszenia!