Archiwum z: » Lipiec, 2006 «

piątek, Lipiec 28th, 2006 | Autor:

Ezosfera właśnie ruszyła. Po ostatnich dniach spędzonych na gorączkowym dopinaniu spraw na ostatni guzik, teraz będzie można spokojnie usiąść i… stresować się myślami o tym czego zapomnieliśmy ;) . A coś się na pewno znajdzie. Dlatego prosimy Was o wyrozumiałość. Gdyby coś się psuło lub wyglądało podejrzanie, dajcie proszę znać na adres sklep@ezosfera.pl. Zajmiemy się tym jak najszybciej.

Ta pierwsza odsłona Ezosfery daleka jest jeszcze od tego jaką chcielibyśmy ją widzieć, ale gdzieś trzeba postawić pierwszy krok. Dzisiaj oddajemy Wam podstawową funkcjonalność sklepu. Naszym najważniejszym celem było to, by nawet mało doświadczony użytkownik sieci był w stanie z łatwością zrobić zakupy w Ezosferze. Dlatego postawiliśmy na prostotę i przejrzystość.

I taki właśnie ma być ten sklep: łatwy, wygodny, czytelny. I szybki. Bo nikt nie lubi spędzać czasu na wpisywaniu niepotrzebnych danych w formularze. Dlatego Ezosfera zadaje tylko niezbędne minimum pytań. I kiedy może automatycznie uzupełnia za Ciebie dane, tak, żebyś nie musiał np. 10 razy wpisywać swojego nazwiska. A żeby złożyć zamówienie nie musisz się nawet rejestrować. Wystarczy tylko email, nazwisko i adres.

Jeszcze kilka słów o tym co planujemy dodać do sklepu w niedalekiej przyszłości:

  • Nowe produkty – na razie wystartowaliśmy z ofertą około 170 książek. Na bieżąco będziemy dodawać nowe książki, a w najbliższych tygodniach pojawią się także inne produkty: płyty, akcesoria Feng Shui, itp. Później szykujemy dla Was jeszcze większą niespodziankę, ale o tym napiszę innym razem.
  • Nowe formy płatności – głównie karty kredytowe
  • Nowe możliwości sklepu – komentowanie, ocenianie produktów oraz kilka rarytasów, których nie ma żaden inny polski sklep ezoteryczny.

To wszystko pojawi się już niedługo. A na razie zapraszam na ezoteryczne zakupy. Koniecznie dajcie znać co Wam się podoba, a co nie. Wasza opinia jest dla nas najważniejsza.

Kategoria: Ogólne  | Tagi: